Misz masz – czyli kilka słów o kategoriach

1

Kiedy wpadłam na ten jakże genialny pomysł, aby założyć swój blog nie byłam w stanie wybrać jakiejś konkretnej drogi, którą chciałabym podążać. Tysiące pomysłów na temat tego, o czym chcę pisać i czym się dzielić. Stwierdziłam, że chyba wszystkim…

Sama jestem ciekawa, w którą stronę pójdę. Mam nadzieję, że nie będzie to blog kulinarny. Wiem na pewno, że nie będzie to blog modowy! O modzie wiem mniej więcej tyle samo co o prasowaniu i myciu okien – niby podstawy znam, ale nie stosuję…

Chciałabym się poruszać w następujących kategoriach:

KULINARIA

Na co dzień nie gotuję cudów wianków. Moje gotowanie ma charakter eksperymentalny. Eksperymentuję na znajomych, którzy wracają – wnioskuję zatem, ze im smakuje.  Lubię niecodzienne smaki – na ostro i niekonwencjonalnie. Jedynym tradycyjnym zestawem w moim wykonaniu są kotlety mielone, buraczki zasmażane i purre… Niech cała reszta będzie dla Was niespodzianką.

PODRÓŻE & MIEJSCA

Uwielbiam wszelakie wycieczki – dłuższe , krótsze, nawet jednodniowe. Poznawanie nowych miejsc w mojej opinii rozwija, wzbogaca,  pozwala poznać inną kulturę, zdobyć nowe doświadczenia. Mam nadzieję, że w tym miejscu będą nie tylko foto ale i video relacje.

KULTURA & WYDARZENIA

Kiedy przeprowadziłam się do Warszawy obiecałam sobie, że będę korzystać z dobrodziejstw stolicy i bywać. Nie do końca mi się to udało, ale mam nadzieję że teraz nadrobię. Dzieje się dużo i często. W tym miejscu również znajdziecie recenzje książek, które nałogowo pochłaniam i zawsze muszę mieć co czytać przed snem. Jeśli coś mnie zachwyci na pewno się z Wami podzielę.

ZDROWIE & URODA

Należę do osób, które elastycznie podchodzą do kwestii  zdrowego trybu życia. Wychodzę z założenia (możecie próbować mnie przekonać że się mylę) że codziennie wykonujemy tyle aktywności, które w zupełności wystarczą za ćwiczenia fizycznie. Skoro nie leżę na kanapie i poruszam się nie tylko autem to więcej męczyć się nie muszę :) Jestem natomiast wielką zwolenniczką profilaktyki zdrowotnej. A jeśli chodzi o urodę to podobno najbardziej liczy się wnętrze :)

MODNIE & WYGODNIE

Niech tytuł Was nie zwiedzie! Nie będę raczej pisała o ciuchach, a przynajmniej żywię szczerą nadzieję, że nie odkryję w sobie duszy szafarki. Na modzie się nie znam, ale na wygodzie już tak. Myślę, że będzie trochę o wnętrzach, projektowaniu, inspiracjach budowlanych. Umówmy się, że jak nie będę się mogła powstrzymać to wrzucę od czasu do czasu coś o ciuchach, które mnie zachwyciły, a Wy mi to wybaczycie. Ok.?

RELACJE & UCZUCIA

Tutaj będę przedstawiała własny i całkowicie subiektywny punkt widzenia na relacje damsko – męskie, oraz obiektywny – wynikający z psychologii punkt widzenia na relacje międzyludzkie (np. w pracy, szkole, w grupie). Być może podzielę się swoimi doświadczeniami wynikającymi z pracy w obszarze szkoleniowym i sprzedażowym (autoprezentacja, wystąpienia publiczne, negocjacje…).

VLOGI

W tym miejscu znajdą się wszystkie filmiki, jakie umieszczę na You Tube bez względu na kategorie. Będzie mi bardzo miło jeśli będziecie subskrybować mój kanał. Na zachętę dodam, że na końcu każdego filmiku znajdziecie wszystkie wpadki jakie miały miejsce przy kręceniu odcinka.

PRIVATE ZONE

Ta kategoria będzie zawierała wpisy, które bezpośrednio dotyczą mojej osoby. Taka kategoria life stylowa.  Prawdopodobnie wrzucę tutaj też wszystko to, czego nie będę potrafiła zaklasyfikować do innych – istniejących już kategorii.

 No i tak właśnie…

Bawcie się dobrze :)

________________________________________________________________________________________

Author: Ania

Share This Post On

1 Comment

  1. Życzę powodzenia i będę zaglądać często. Jako zlntaaaa mama, nie umiejąca jeszcze znaleźć właściwej rf3wnowagi między pracą, własną firmą a domem , czekam niecierpliwie na kolejne artykuły!Pozdrawiam ciepło!

    Post a Reply

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

A TE WPISY JUŻ CZYTALIŚCIE?close