O MNIE

 

9I NEED THIS!

Jeśli tu trafiliście to znaczy, że czegoś potrzebujecie. Mam nadzieję, że znajdziecie tu to czego   szukacie. Zatem usiądźcie wygodnie i rozgośćcie się.

Blog powstał z potrzeby serca. Jest to miejsce multitematyczne. Nie skupiam się na jednym nurcie, znajdziecie u mnie zarówno vlogi z podróży, dział kulinarny, recenzje, garść       subiektywnych opinii, ciekawe dyskusje.

Jest to miejsce z przymrużeniem oka, a jednocześnie bardzo na serio. Niemożliwe? A    jednak!

Chcę pokazać Wam ulubione miejsca, ukochanych ludzi, postaci które są dla mnie ważne,  wszystko to co ma dla mnie duże znaczenie. Nie tylko to jak otoczenie wpływa na mnie, ale  też to jak ja wpływam na otoczenie.

Tutaj nic nie jest i nie będzie robione na siłę. Wszystko to czym się z Wami dzielę jest efektem świetnej zabawy; zarówno przy nagrywaniu odcinków jak i podczas udziału w wielu wydarzeniach.

Nazwa również jest nieprzypadkowa. Ilu z Was ma potrzebę działania, ale nie ma narzędzi lub środków? W pewnym momencie warto powiedzieć sobie „I need THIS”  i po prostu TO zrobić.

KIM JESTEM?

Jestem młodą kobietą, która od jakiegoś czasu wie czego chce i realizuje to, nawet jeśli jest to potrzeba pobawienia się w panią z telewizji, czy pokazania jak ugotować jajko (strasznie trudna sztuka…).

Po wielu latach pracy w handlu i zarządzaniu sprzedażą, pracy zadaniowej, pracy od – do, oraz pracy na własny rachunek, postanowiłam zacząć sprawiać sobie przyjemność. Ten blog właśnie do tego celu służy.

Lubię wyzwania, więc jeśli chcesz mi jakieś rzucić to się nie krępuj. Działam najlepiej pod presją czasu, na wielu płaszczyznach równocześnie, spinając kilka projektów na raz. Jeśli chcesz – nauczę Cię tego.

Najważniejsi są dla mnie ludzie, którzy patrzą przed siebie i mają otwarty umysł. Ponieważ działam spontanicznie, doceniam ludzi odważnych którzy wierzą w moje pomysły. Tak powstała moja firma. Pewnego razu powiedziałam „chcę to zrobić” i usłyszałam z ust obecnego wspólnika „zróbmy to”.

Ten blog nie powstałby gdybym nie usłyszała podobnych słów wsparcia i poparcia od Marcina R, który oprócz wyśmienitego towarzystwa zapewnia mi całe logistyczno – techniczne zaplecze; od kamery, dźwięku, oświetlenia, montażu po pilnowanie czy nie płynę w swoich wypowiedziach. Jest również skarbnicą pomysłów na to co jeszcze możemy zrobić żeby dobrze się  bawić.

Jestem tu gdzie jestem dzięki ludziom, których los postawił na mojej drodze.

Obiecuję że nie będę silić się na profesjonalizm, ale postaram się sprawić Wam jak najwięcej radości.

Wpadajcie

Anna K

_________________________________________________________________________________________